WEDŁUG CHRONOLOGICZNEJ KOLEJNOŚCI WYKONANIA | CHRONOLOGICAL LIST*

*spis nie obejmuje wykonań piosenek oraz aranżacji, opracowań / without songs and arrangements

  1. II KONCERT WIOLONCZELOWY/II.ND CELLO CONCERTO - ANNA ARMATYS (VC), ORKIESTRA KAMERALNA AM W KRAKOWIE, PIOTR SUŁKOWSKI (DYR./COND.); FILHARMONIA KRAKOWSKA
  2. CONCERTO GROSSO - BERNADETTA PTASZNIK (VL), SINFONIETTA, PIOTR SUŁKOWSKI (DYR./COND.); GALERIA KRZYSZTOFORY - I FORUM MŁODYCH KOMPOZYTORÓW
  3. SONATA FORTEPIANOWA/PIANO SONATA "CARILLON" - JOANNA WAWRZYNÓW (PFTE); STARA GALERIA - KRAKÓW
  4. KONCERT KONTRABASOWY/BASS CONCERTO "MALARSTWO GERHARDA NEUMANNA"/"PAITING OF GERARD NEUMANN" - JORDANKA GEORGIEWA-OKOŃ (CB); J.W.
  5. MOMENTY (NIE)-UCHWYTNE CHWILE/MOMENTS (NOT)-REALITY WHILES NA FLET SOLO (12,15,16) - RENATA GUZIK (FL); J.W.
  6. MUZYKA POCAŁUNKU/KISS MUSIC (BEZ CZĘŚCI/WITHOUT 4. I 6.) - YUKIKO SUGAWARA (PFTE), JOANNA STĘPALSKA (FL), MARIUSZ PĘDZIAŁEK (OB), BARBARA STUHR (VN), WERNER TAUBE (VC), MAREK OLMA & STANISŁAW BERNY (BATT); TEATR BUCKLEINA - KRAKÓW
  7. SONATA KONTRABASOWA/BASS SONATA (BEZ 3.CZĘŚCI/WITHOUT III.RD MOV.) - JORDANKA GEORGIEWA-OKOŃ (CB), ANNA SZOT (PFTE), AULA AM W KRAKOWIE
  8. KOŁYSANKI DLA MŁODEJ, ROMANTYCZNEJ KOBIETY/LULLABYS FOR YOUNG, ROMANTIC WOMAN (CZĘŚĆ III) - MAŁGORZATA FLISZKIEWICZ (SOPR), PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (PFTE); J.W.
  9. PEJZAŻE CZASU JESIENI IV/LANDSCAPES OF AUTUMN'S TIME - J.W.
  10. DLA KRZYSZTOFA.../FOR CHRISTOPH... - J.W.
  11. SONATA FORTEPIANOWA "W OCZEKIWANIU NA..."/PIANO SONATA "WAITING FOR..." - GRZEGORZ ŁOBODZIŃSKI (PFTE); AULA AM W KRAKOWIE
  12. I SONATA OBOJOWA - AGNIESZKA STĘPALSKA (OB), GRZEGORZ ŁOBODZIŃSKI (PFTE); J.W.
  13. I SONATA OBOJOWA/I.ST OBOE SONATA - WYK. J.W.; SALA TEATRALNA AM WROCŁAW
  14. III SONATA OBOJOWA "SPOTKANIA"/III.RD OBOE SONATA "Meetings sonata"- MARIUSZ PĘDZIAŁEK (OB), PIOTR GRODECKI (PFTE); TEATR BUCKLEINA - KRAKÓW
  15. TAM GDZIE DIABEŁ MÓWI LUDZIOM DOBRANOC/OVERTHERE, WHERE DEVIL SPEAK: GOOD NIGHT - GIOVANNI VIRTUOSI, MICHAŁ NESTEROWICZ (DYR./COND.), SALA TEATRALNA AM WROCŁAW
  16. SONATA FORTEPIANOWA/PIANO SONATA "PATRZĄC PRZEZ PRYZMAT NA KORYTO PŁYNĄCEGO ŚWIATŁA" (Z TAŚMĄ) -PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (PFTE) - AULA AM "FLORIANKA"
  17. SONATA FORTEPIANOWA/PIANO SONATA "ALCHEMICA" - PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (PFTE); FILHARMONIA OPOLSKA - OPOLE
  18. "FUGA" (MUZYKA FILMOWA/FILM MUSIC) -REŻ/DIR..K.KLIMIEC - FILM - PREZENTACJA/FILM - PRESENTATION; TVP 2
  19. MUZYKA DO (NIE)-NAKRĘCONEGO FILMU I: "MUZYKA STĘSKNIONEJ MIŁOŚCI"/MUSIC FOR (NOT) MAKING FILM: PART I: MUSIC FOR PINING LOVE - AGNIESZKA STĘPALSKA (OB), WITOLD MALESZKA (CEMB), ORKIESTRA KAMERALNA LEOPOLDINUM, PAWEŁ PRZYTOCKI; RATUSZ - WROCŁAW
  20. III SONATA OBOJOWA "SPOTKANIA"/III.RD OBOE SONATA "MEETINGS" - AGNIESZKA STĘPALSKA (OB), GRZEGORZ ŁOBODZIŃSKI (PFTE); SALA TEATRALNA AM WROCŁAW
  21. SONATA FORTEPIANOWA/PIANO SONATA "ASCETICA" - PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (PFTE); GOETHE INSTITUT - KRAKÓW
  22. ISADORA DUNCAN - BALET (CZĘŚCI I-III) - IWONA OLSZOWSKA, MARTA PIETRUSZKA, AGNIESZKA PIESIECZYŃSKA (EST), PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (PFTE); SALA TEATRALNA AM WROCŁAW
  23. ODMIENNE STANY ŚWIADOMOŚCI/THE PERSISTANCES STAGES OF REALITY - BALET, EST-KRAKÓW; SALA TEATRALNA AM WROCŁAW
  24. ODMIENNE STANY ŚWIADOMOŚCI /THE PERSISTANCES STAGES OF REALITY - BALET, EST-KRAKÓW; SALA KONCERTOWA NOWOHUCKIEGO CENTRUM KULTURY - KRAKÓW
  25. J.W. - SALA TEATRU MUZYCZNEGO - GDYNIA
  26. J.W. - SALA MIEJSKIEGO DOMU KULTURY - SANOK
  27. J.W. - SALA OPERETKI - BYTOM
  28. ISADORA DUNCAN - BALET, WERSJA KONCERTOWA/BALET - CONCERT VERION, PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (PFTE); KLUB STUDENCKI "POD JASZCZURAMI" - KRAKÓW
  29. V MOMENTÓW Z KWARTETU SMYCZKOWEGO "Z DIARIUSZA PEWNEJ KOBIETY"/V MOVEMENTS OF FIRST STRING QUARTET "FROM DIARY ONE WOMAN" (WERSJA NA PFTE/PIANO VERSION), J.W.
  30. SONATA FORTEPIANOWA/PIANO SONATA "COSMICA CARITAS", J.W.
  31. KWADRANT - BALET (WERSJA ROZSZERZONA "ODMIENNYCH STANÓW ŚWIADOMOŚCI"), EST - KRAKÓW; SALA NOWOHUCKIEGO CENTRUM KULTURY - KRAKÓW & ŻYWIOŁY - BALET (CZĘŚĆ II: OGIEŃ), J.W.
  32. I KWARTET "Z DIARIUSZA PEWNEJ KOBIETY"/I.st STRING QUARTETT "FROM DIARY ONE WOMAN", QUARTETTO ASSAI, SAN SEBASTIAN (ESP)
  33. MUZYKA DO KOMEDII <DAMY I HUZARY> ALEKSANDRA FREDRY, REŻ. BARTOSZ ZACZYKIEWICZ, TEATR IM. KOCHANOWSKIEGO, OPOLE/ MUSIC TO COMEDY <LADYS AND HUSARS> OF ALEXANDER FREDRO, DIR. BARTOSZ ZACZYKIEWICZ, KOCHANOWSKI THEATRE, OPOLE
  34. MUZYKA DLA PCHEŁKI (I)/HOPPER's MUSIC (I) - ORKIESTRA DĘTA ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH IM. T. KOŚCIUSZKI W OPOLU/BRASS ORCHESTRA OF ELECTRIC SCHOOL T. KOŚCIUSZKO's IN OPOLE, PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (DYR./COND.), OPOLE
  35. PASTORAŁKA/ PASTORALE - AGNIESZKA ŚLUSARCZYK, ORKIESTRA DĘTA ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH IM. T. KOŚCIUSZKI W OPOLU, CHÓR OPUS/BRASS ORCHESTRA OF ELECTRIC SCHOOL T. KOŚCIUSZKO's IN OPOLE, CHOIR OPUS - PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (DYR./COND.), OPOLE
  36. KYRIE - CHÓR OPUS/CHOIR OPUS, PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (DYR./COND.), OPOLE
  37. GLORIA - CHÓR OPUS/CHOIR OPUS, PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (DYR./COND.), OPOLE
  38. BENEDICTUS - CHÓR OPUS/CHOIR OPUS, PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (DYR./COND.), OPOLE
  39. CHCĘ PIEŚNIĄ WIELBIĆ PANA - CHÓR ARKA/CHOIR ARKA, AGNIESZKA ŚLUSARCZYK (DYR./COND.), OPOLE
  40. MOJA PIOSNKA - CHÓR ARKA/CHOIR ARKA, AGNIESZKA ŚLUSARCZYK (DYR./COND.), OPOLE
  41. FARANDOLLE (III) - ORKIESTRA DĘTA ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH IM. T. KOŚCIUSZKI W OPOLU/BRASS ORCHESTRA OF ELECTRIC SCHOOL T. KOŚCIUSZKO's IN OPOLE - PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (DYR./COND.), OPOLE
  42. SONG X - ORKIESTRA DĘTA ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH IM. T. KOŚCIUSZKI W OPOLU/BRASS ORCHESTRA OF ELECTRIC SCHOOL T. KOŚCIUSZKO's IN OPOLE - PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (DYR./COND.), OPOLE
  43. FARANDOLLE (V) - ORKIESTRA DĘTA ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH IM. T. KOŚCIUSZKI W OPOLU/BRASS ORCHESTRA OF ELECTRIC SCHOOL T. KOŚCIUSZKO's IN OPOLE - PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (DYR./COND.), OPOLE
  44. MARSZ "ELEKTRON" - ORKIESTRA DĘTA ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH IM. T. KOŚCIUSZKI W OPOLU/BRASS ORCHESTRA OF ELECTRIC SCHOOL T. KOŚCIUSZKO's IN OPOLE - PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (DYR./COND.), OPOLE
  45. FARANDOLLE (VI) - ORKIESTRA DĘTA ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH IM. T. KOŚCIUSZKI W OPOLU/BRASS ORCHESTRA OF ELECTRIC SCHOOL T. KOŚCIUSZKO's IN OPOLE - PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (DYR./COND.), OPOLE
  46. SONG "Y" - ORKIESTRA DĘTA ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH IM. T. KOŚCIUSZKI W OPOLU/BRASS ORCHESTRA OF ELECTRIC SCHOOL T. KOŚCIUSZKO's IN OPOLE - PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (DYR./COND.), OPOLE
  47. FARANDOLLE (VII) - ORKIESTRA DĘTA ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH IM. T. KOŚCIUSZKI W OPOLU/BRASS ORCHESTRA OF ELECTRIC SCHOOL T. KOŚCIUSZKO's IN OPOLE - PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (DYR./COND.), OPOLE
  48. SONG "Z" - ORKIESTRA POLITECHNIKI OPOLSKIEJ i ORKIESTRA DĘTA ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH IM. T. KOŚCIUSZKI W OPOLU/ORCHESTRA OF OPOLE UNIVERSITY OF TECHNOLOGY & BRASS ORCHESTRA OF ELECTRIC SCHOOL T. KOŚCIUSZKO's IN OPOLE - PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (DYR./COND.), OPOLE
  49. SONG "V - ala valse sentimentale" - ORKIESTRA POLITECHNIKI OPOLSKIEJ i ORKIESTRA DĘTA ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH IM. T. KOŚCIUSZKI W OPOLU/ORCHESTRA OF OPOLE UNIVERSITY OF TECHNOLOGY & BRASS ORCHESTRA OF ELECTRIC SCHOOL T. KOŚCIUSZKO's IN OPOLE - PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (DYR./COND.), OPOLE
  50. MARSZ/MARCH "ELEKTRON" - ORKIESTRA POLITECHNIKI OPOLSKIEJ i ORKIESTRA DĘTA ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH IM. T. KOŚCIUSZKI W OPOLU/ORCHESTRA OF OPOLE UNIVERSITY OF TECHNOLOGY & BRASS ORCHESTRA OF ELECTRIC SCHOOL T. KOŚCIUSZKO's IN OPOLE - PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (DYR./COND.), GDYNIA, KOŚCIÓŁ pw. św. A.BOBOLI
  51. MARSZ "POLITECHNIKI OPOLSKIEJ"/MARCH OF OPOLE UNIVERSITY OF TECHNOLOGY - ORKIESTRA POLITECHNIKI OPOLSKIEJ i ORKIESTRA DĘTA ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH IM. T. KOŚCIUSZKI W OPOLU/ORCHESTRA OF OPOLE UNIVERSITY OF TECHNOLOGY & BRASS ORCHESTRA OF ELECTRIC SCHOOL T. KOŚCIUSZKO's IN OPOLE - PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (DYR./COND.), OPOLE
  52. MARSZ "ORKIESTRY ELEKTRYCZNEJ"/MARCH OF ELECTRIC BRASS - ORKIESTRA POLITECHNIKI OPOLSKIEJ i ORKIESTRA DĘTA ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH IM. T. KOŚCIUSZKI W OPOLU/ORCHESTRA OF OPOLE UNIVERSITY OF TECHNOLOGY & BRASS ORCHESTRA OF ELECTRIC SCHOOL T. KOŚCIUSZKO's IN OPOLE - PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (DYR./COND.), GDYNIA, KOŚCIÓŁ pw. św. A.BOBOLI
  53. FARANDOLLE (VI) - ORKIESTRA POLITECHNIKI OPOLSKIEJ, ORKIESTRA DĘTA ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH IM. T. KOŚCIUSZKI W OPOLU/ ORCHESTRA UNIVERSITY OF TECHNOLOGY IN OPOLE, BRASS ORCHESTRA OF ELECTRIC SCHOOL T. KOŚCIUSZKO's IN OPOLE - PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (DYR./COND.), OPOLE
  54. FARANDOLLE (VII) - ORKIESTRA POLITECHNIKI OPOLSKIEJ, ORKIESTRA DĘTA ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH IM. T. KOŚCIUSZKI W OPOLU/ ORCHESTRA UNIVERSITY OF TECHNOLOGY IN OPOLE, BRASS ORCHESTRA OF ELECTRIC SCHOOL T. KOŚCIUSZKO's IN OPOLE - PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (DYR./COND.), OPOLE
  55. SONG T - ORKIESTRA POLITECHNIKI OPOLSKIEJ, ORKIESTRA DĘTA ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH IM. T. KOŚCIUSZKI W OPOLU/ ORCHESTRA UNIVERSITY OF TECHNOLOGY IN OPOLE, BRASS ORCHESTRA OF ELECTRIC SCHOOL T. KOŚCIUSZKO's IN OPOLE - PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (DYR./COND.), OPOLE
  56. 4 MINIATURY Z "SIELANKI POLNEGO KABARETU" - Fernand Rolland "Aux Cabarets du Rêve"Urzula Cuvellier - sopran, LE TRIO D'OCRÉS: Susanne Meyer (violon), Bernanrd Dugot (clarinette), Thierry Bouchier (trombone), Ludovic Montet (percussions), Ecole de Musique ed de Danse du Pays de Puisaye-Forterre (F)
  57. MARSZ "ORKIESTRY ELEKTRYCZNEJ" (IIB)/MARCH OF ELECTRIC BRASS (IIB) - ORKIESTRA POLITECHNIKI OPOLSKIEJ i ORKIESTRA DĘTA ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH IM. T. KOŚCIUSZKI W OPOLU, JEMIELNICKA ORKIESTRA DĘTA/ORCHESTRA OF OPOLE UNIVERSITY OF TECHNOLOGY & BRASS ORCHESTRA OF ELECTRIC SCHOOL T. KOŚCIUSZKO's IN OPOLE, BRASS ORCHESTRA OF JEMIELNICA - PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (DYR./COND.), CONCERT HALL OF OPOLE PHILHARMONIC
  58. MARSZ "ORKIESTRY ELEKTRYCZNEJ" (III)/MARCH OF ELECTRIC BRASS (III) - ORKIESTRA POLITECHNIKI OPOLSKIEJ i ORKIESTRA DĘTA ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH IM. T. KOŚCIUSZKI W OPOLU, JEMIELNICKA ORKIESTRA DĘTA/ORCHESTRA OF OPOLE UNIVERSITY OF TECHNOLOGY & BRASS ORCHESTRA OF ELECTRIC SCHOOL T. KOŚCIUSZKO's IN OPOLE, BRASS ORCHESTRA OF JEMIELNICA - PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (DYR./COND.), OPOLE
  59. SONG F2 [ALLA FOXTROT] - ORKIESTRA POLITECHNIKI OPOLSKIEJ i ORKIESTRA DĘTA ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH IM. T. KOŚCIUSZKI W OPOLU, JEMIELNICKA ORKIESTRA DĘTA/ORCHESTRA OF OPOLE UNIVERSITY OF TECHNOLOGY & BRASS ORCHESTRA OF ELECTRIC SCHOOL T. KOŚCIUSZKO's IN OPOLE, BRASS ORCHESTRA OF JEMIELNICA - PRZEMYSŁAW ŚLUSARCZYK (DYR./COND.), OPOLE
  60. KOŁYSANKA/LULLABY - el12 OPOLE POLITECHNIC BAND, PAŁAC W KAMIENIU ŚLĄSKIM/PALACE IN KAMIEŃ ŚLĄSKI
  61. DZIECI W PARKU/CHILDREN IN THE PARK - el12 OPOLE POLITECHNIC BAND, MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W OPOLU/CITY LIBRARY IN OPOLE

 

Cara menga
Adobe Font Folio 11 cheap price, Download abbyy finereader full, Get Autodesk Product Design Suite Ultimate 2016 oem